Kartki świąteczne dla Hospicjum

„Jeden mały gest, a daje tyle nadziei”

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję organizowaną przez „Motyli wolontariat” działający przy Hospicjum Palium na os. Rusa w Poznaniu. Tym razem było to przygotowanie świątecznych kartek dla Pacjentów poznańskiego Hospicjum. Nasi uczniowie własnoręcznie wykonali ponad 90 kartek, które przekazaliśmy na ręce pani Magdaleny Szczepaniak – koordynatorki wolontariuszy.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcję tworzenia kartek, bardzo dziękujemy!

Szczególne podziękowanie dla uczniów ze szkolnego wolontariatu oraz opiekunki wolontariatu p. Danuty Jagiełło, dla uczniów klasy III b i III c oraz p. wychowawczyń p. Iwony Małłek i p. Marzeny Gęsickiej. W naszą akcję włączyła się również p. Natalia – szkolny sekretarz, która przekazała własnoręcznie wykonane kartki oraz p. Anita Rudna, która pomogła w dostarczeniu kartek do hospicjum.

Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza akcja charytatywna, a hasło: „Jeden mały gest, a daje tyle nadziei” niech nam o tym przypomina!

Z podziękowaniem

Paulina Celka