Podziękowania dla szkoły

Szanowni Państwo,

Drodzy Przyjaciele Hospicjum,

z ogromną radością i wzruszeniem zwracam się do Państwa po raz ostatni w tym roku kalendarzowym :) Nie ma takich słów, które byłyby w stanie wyrazić wdzięczność za dobro, które spływa od Państwa w stronę Hospicjum Palium, szczególnie w tym ostatnim grudniowym czasie.

Z serca dziękujemy za wszystkie podjęte przez Państwa inicjatywy, zorganizowane akcje w szkołach, kiermasze, koncerty, zbiórki, dziękujemy za wszystkie kartki i upominki dla Pacjentów, za ozdoby, dzięki którym w naszym hospicyjnym Domu tak pięknie czuć świąteczną atmosferę.

Jeszcze raz bardzo, BARDZO dziękuję, że jesteście, działacie i dajecie całe swoje serca dla Pacjentów Hospicjum Palium.

Korzystając z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzę Państwu, by na przekór zimowym chłodom w sercu zagościło ciepło, nadzieja i pokój, a Nowy Rok był pełen radości, zdrowia oraz wzajemnej życzliwości. Niech to dobro, które tak hojnie Państwo z siebie ofiarowujecie, otacza również Was w każdym momencie życia.

Magdalena Szczepaniak

Koordynator Wolontariuszy PTOPOP