Długopisy 3D (#Laboratoria Przyszłości)

W tygodniu przedświątecznym, uczniowie naszej szkoły, na lekcjach informatyki, wykonywali ozdoby świąteczne długopisem 3D. Wielu uczniów po raz pierwszy korzystało z długopisów 3D, ale okazało się, że nie jest to takie trudne. Najpierw omówione zostały zasady bezpieczeństwa podczas pracy i sposób działania długopisów. Następnie uczniowie, korzystali z gotowych szablonów lub pracowali według własnych pomysłów. Praca z długopisami nauczyła nas współpracy, cierpliwości i kreatywności oraz była świetną zabawą nie tylko dla uczniów, ale także dla nauczycieliPowstały piękne dekoracje zimowo-świąteczne, różne projekty trójwymiarowe, a to dopiero początek. Wykorzystując pomoce #LaboratoriaPrzyszlosci można naprawdę świetnie się bawić!