KONKURS „RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA W SIECI” dla KLAS VI– VIII

Pedagodzy szkolni z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu ogłaszają konkurs pod hasłem „Bezpieczni w sieci” dotyczący bezpiecznego korzystania z Internetu, telefonów komórkowych oraz możliwych zagrożeń płynących z Internetu, a także odpowiedzialności osób korzystających ze społecznościowych mediów, jak również innych aktywnych aplikacji i kanałów komunikacyjnych.

Przed przystąpieniem do konkursu możesz obejrzeć przygotowaną przez nas prezentację, którą zamieściłyśmy na stronie internetowej szkoły.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie wykonaj samodzielnie plakat w dowolnej technice plastycznej, wyłącznie w formacie A3. Do plakatu dodaj metryczkę zawierającą następujące informacje: imię, nazwisko, wiek autora pracy, klasę. Prace należy dostarczyć do gabinetu pedagoga do 10 marca 2023 r.

Konkurs dla uczniów klas VI – VIII  jest dwuetapowy. Najpierw wyłonimy zwycięzców w etapie szkolnym, następnie dwie najlepsze prace prześlemy do 17 marca 2022 r. do drugiego etapu konkursu  - do Staży Miejskiej w Poznaniu.

Ogłoszenie wyników przez Straż Miejską  nastąpi do 31 marca 2023 roku.

Zachęcamy do udziału. Na uczniów czekają ciekawe nagrody.

Pedagodzy  szkolni:
Iwona Witkoś