Dziecięcy apel o pokój! Solidarni z Ukrainą!

W rocznicę napaści Rosji na Ukrainę 24 lutego spotkaliśmy się w holu szkoły, aby zwrócić uwagę na nasz sprzeciw przeciw wobec toczącej się wojny w Ukrainie!

„My, dzieci z całego świata, bez względu na kolor skóry, pragniemy, by pokój wszędzie jak drzewo urastał w chmury.

Pan Dariusz Kołodziejczyk przedstawił sytuację w Ukrainie, kładąc nacisk na tragiczną sytuację dzieci podczas toczącej się okrutnej wojny.

Pani Olga Stepanowa opowiedziała ze wzruszeniem o swoich doświadczeniach podczas ataków Rosjan na miasta w Ukrainie. Opiekunka Samorządu Uczniowskiego Iwona Połczyńska – Rolek wraz z Dyrekcją SP 34 dokonały podsumowania apelu.

Nasz dziecięcy apel o pokój po polsku i ukraińsku wybrzmiał w naszej szkole i połączył uczniów, nauczycieli i rodziców.