8 MARCA (#LaboratoriaPrzyszłości)

DZIEŃ KOBIET w SP 34

Z okazji sympatycznego, marcowego ŚWIĘTA KOBIET, w naszej szkole wszystkie PANIE TE WIĘKSZE i TE MAŁE mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z kwiatkiem, gdzie w holu szkoły stanął mini kramik.

W tym miejscu oprócz zdjęć, dziewczęta mogły ułożyć puzzle z  babeczkami, za co otrzymymywały małą słodycz. Tego dnia wszyscy mogli zabrać ze sobą lub wręczyć koleżankom kupony z miłym słówkiem, życzeniami, zabawną grafiką.

W trakcie przerw międzylekcyjnych chłopcy z Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu bibliotecznego częstowali dziewczęta lizakami, a Panie pracujące w naszej szkole od pani Dyrektor, poprzez panie z księgowości, sekretariatu, panie nauczycielki, świetlicy, bibliotekarki, panie z obsługi otrzymały kwiatek z życzeniami i słodkim upominkiem.

Każda klasa świętowała ten radosny dzień na swój, wyjątkowy sposób.

W szkole, przez cały dzień podczas wszystkich przerw było miło i wesoło :)

Zdjęcia zostały wykonane przez uczniów aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Słodkości ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy :)