Zasady i terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

NAGRANIE ze SPOTKANIA on-line

Szanowni Państwo!

Anna Sikorska i Aleksandra Sznajger doradczynie zawodowe z Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży 18 kwietnia br. przeprowadziły on-line spotkanie na temat "Zasad i terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych".

Pragniemy zachęcić Państwa do obejrzenia nagrania tego webinaru. Zapraszamy szczególnie tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć tego dnia w tym wydarzeniu.

Na wideo omówione jest, jak najlepiej uszeregować szkoły i klasy we wniosku rekrutacyjnym,  najważniejsze terminy rekrutacji, by wszystko stało się dla Państwa zrozumiałe i łatwe do wykonania.

Nagranie webinaru dostępne jest tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=NB5tsUj7X4s

W opisie wideo znajdą Państwo link do pobrania prezentacji, która omawiana była na spotkaniu.
Nawigację po całym nagraniu ułatwi Państwu spis rozdziałów - dostępny w opisie wideo.

Serdecznie zapraszamy!