Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego

XXIX Festiwal Nauki i Sztuki na Uniwersytecie Przyrodniczym

W ramach XXIX Festiwalu Nauki i Sztuki zorganizowanego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu uczniowie klasy 6c mieli okazję uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach.

Na początku brali udział w zajęciach, podczas których budowali makiety drewnianych mostów. Warsztaty te przeprowadzone zostały  przez pracowników Wydziału Technologii Drewna. Podczas zajęć służyli uczniom pomocą i wsparciem.

Uczestnicy naszej wycieczki brali także udział w interesującym wykładzie na temat życia płazów. Następnie odwiedzili wiele stoisk zorganizowanych przy okazji festiwalu, przy których między innymi tworzyli domki dla owadów, rozwiązywali zagadki przyrodnicze oraz zdobywali informacje na temat świata roślin i zwierząt.

Nasza wycieczka była bardzo ciekawa.

Udostępnij na Facebooku
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access this resource.