POLECAMY KSIĄŻKI ...

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
11 LISTOPADA

W szkolnej bibliotece znajdziecie mnóstwo różnych książek.
Czekają na Was opowiadania dla dzieci i młodzieży, komiksy, wiersze, książki z niesamowitymi przygodami Waszych ulubionych bohaterów. Na bibliotecznych półkach stoją takie, które wyjaśniają wiele zawiłych i trudnych spraw ze świata nauki, techniki, mówiące o wynalazkach czy przedstawiające, jak wykonać kolorową i piękną kartkę na DZIEŃ BABACI... Mamy jeszcze wiele, wiele innych ciekawych opracowań i serii wydawniczych.

Dziś chcemy przedstwić książki omawiające wydarzenia historyczne dotyczące 1918 -1919 roku czyli okresu, w którym Polska ODZYSKAŁA NIEPODLEGŁOŚĆ. Jak wszyscy wiemy, rocznica ta w naszym kraju przypada na dzień 11 listopada.

Na okolicznościowej wystawce umieściliśmy książki o tej tematyce. Zobaczcie, jakie tytuły polecamy.
ZAPRASZAMY DO LEKTURY!