FERIE Z SIATKÓWKĄ

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia z piłki siatkowej dla chłopców. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły oraz pomocy Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej nasi uczniowie mogli aktywnie spędzić czas i rozwijać swoje umiejętności siatkarskie. W zajęciach uczestniczyli chłopcy klas III i IV z naszej szkoły. Większość z nich to nasi młodzi siatkarze, którzy przygodę z piłką siatkową rozpoczęli już we wrześniu i którzy dzielnie reprezentują naszą szkołę na różnych zawodach siatkarskich. Zajęcia odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku. Imprezą, która podsumowała cały cykl, był Rodzinny Turniej Mini Siatkówki, w którym rodzic tworzył zespół wspólnie ze swoim dzieckiem. W turnieju wystartowało 9 zespołów, a walka była tak zacięta, że dopiero ostania kolejka gier zadecydowała o końcowych wynikach. Zarówno rodzice jak i dzieciaki bawili się doskonale, cała rywalizacja przebiegała w duchu fair-play. Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary oraz medale, za które podziękowania składamy firmie Znatex Marek Domagała. To nie ostatni taki turniej siatkarski w naszej szkole, kolejny zaplanowany już na czerwiec, ale tym razem w formule siatkówki plażowej.