Andrzejki bez kolejki

To była super zbiórka i świetna zabawa. W poniedziałek, 28 listopada br. czekały na zuchy  wróżby, które przygotowali harcerze z zastępu Zielony Trójkąt. Druhna Frania wróżyła, kto pierwszy wyjdzie za mąż lub się ożeni. Druh Ernest przepowiadał, jakie będziemy mieć w przyszłości zawody lub prace. Druh Tomasz czekał z obierzynami ziemniaka. Miał podać markę samochodu, jakim w przyszłości będziemy jeździć. Druhny: Weronika i Lidka wróżyły imiona przyszłych ukochanych liczbę dzieci oraz ile dziewczynek a ile będzie chłopców. Druhny: Natalka i Zu-zu zachęcały do tańców. A druhna Jagoda, cała w zielonej szacie z latarkami zamiast oczu, krążyła po korytarzach z magiczną kulą, by na koniec andrzejkowej wędrówki zaprosić do lania wosku. Wszyscy, mali i duzi wrócili do domu ze swoimi woskowymi figurkami, a druh Rysiu przyznał wszystkim indywidualną sprawność andrzejkową.