Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego InstaLogik 2022/23

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line, jest adresowany do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

W trzeciej edycji Konkursu InstaLogik w roku szkolnym 2022/2023 wzięło udział prawie 9000 uczniów z 1197 szkół rozsianych po całej Polsce.

tabelamapa

Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów:

• Maciej Kopeć, klasa 4a
  • Adam Nowicki, klasa 5b
  • Maria Błaszczak, klasa 5c
  • Zofia Błaszczak, klasa 5c
  • Lidia Kuźmin, klasa 6c
  • Sebastian Górny, klasa 7b

Pierwszy etap konkursu odbył się w październiku, kolejny w grudniu. Po kilku miesiącach intensywnych i wytrwałych przygotowań do finału (18 marca) awansowała trójka naszych uczniów.

Z radością informujemy, że:

• Maciej Kopeć otrzymał tytuł Finalisty na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 4 SP w IV edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego InstaLogik 2022/23 oraz wziął udział w Zimowym Wyzwaniu InstaLogika.
  • Adam Nowicki otrzymał tytuł Finalisty na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 5 SP w IV edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego InstaLogik 2022/23.
  • Lidia Kuźmin została Laureatem III miejsca w kategorii klas 6 SP, uzyskując tym samym trzeci wynik w delegaturze Poznań - Stare Miasto w IV edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego InstaLogik 2022/23.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz naszym uczniom, którzy dumnie reprezentowali trzydziestą czwartą!

Szkolny koordynator konkursu

Julia Hybiak