Zawody w grę FIFA23

W naszej szkole, gdy wakacje tuż za rogiem, a czerwcowe upały nie zachęcają do nauki, pozwoliliśmy sobie na odrobinę wytchnienia – organizując zawody w grę FIFA23. Zgłosiło się 29 uczniów klas 4-8, którzy rywalizując w duecie, jak i samodzielnie, walczyli o ostateczne zwycięstwo. Mecze były wyrównane i emocjonujące, faworyci niespodziewanie odpadali, co tylko podnosiło emocje. Ostatecznie, po wielogodzinnym turnieju, wyłonieni zostali zwycięzcy. Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy oni pochodzą z klasy VII, chociaż dało się odczuć pewność siebie uczniów klas VIII, którzy nawet rozdawali sobie medale przed rozpoczęciem rywalizacji :) W duecie zwycięzcami zostali Krzysztof Brzozowski i Bruno Radke z VIIa, natomiast drabinkę solową zwyciężył Bartek Nowacki.

Organizatorami turnieju był samorząd uczniowski, zawody były połączone z „Dniem Piżamowym” w naszej szkole.