FESTIWAL PRZYRODNICZY W SP34

Środa, 14 czerwca br., należała do Przyrodników! Członkowie Klubu Następców Marii Skłodowskiej-Curie wraz z nauczycielami biologii, fizyki, geografii i chemii zaprosili do krainy fascynujących doświadczeń i zjawisk przyrodniczych uczniów klas czwartych, piątych i szóstych. Uroczystość rozpoczął Adam słowami: „Radość, zaskoczenie, ekscytacja - kiedy nauce towarzyszą te emocje, umysły przestawiają się na kreatywne tory, a przeżycia na stałe zapisują się w pamięci. Doświadczanie i eksperymentowanie to doskonały sposób, aby wzbudzić w każdym młodym umyśle ciekawość świata i fascynację nauką”. Młodzi Następcy Marii zaprezentowali serię doświadczeń, następnie w świat fascynującej fizyki przeniósł wszystkich p. Michał Woźniak. Na koniec odbył się konkurs przyrodniczy, w którym przedstawiciele klas musieli zmierzyć się z serią pytań. Najwięcej trafnych odpowiedzi udzieliła klasa 4b oraz 6a, zdobywając słodką nagrodę dla swojego zespołu:)  W radosnych nastrojach rozeszliśmy się do klas.