POOTWORNA ZABAWA w BIBLIOTECE SZKOLNEJ

NA HALLOWEEN...

... biblioteka szkolna zmieniła się w ciemną pieczarę z nietoperzami, pająkami, pajęczą siecią, szkieletami i świecacymi duchami.

Dodatkowo tego dnia za sprawą Pootwoornej Zabawy Bibliotecznej w czytelni biblioteki podczas dwóch długich przerw obiadowych zrobiło się niezwykle gwarno. Uczniowie klas 4-8 mogli rozwiązać kryminalne zagadki na podstawie książek wydawnictwa DEBIT: "ZAGADKI DETEKTYWISTYCZNE cz. 1 i cz. 2 - HISTORIA".

Zadaniem dzieci było rozwiązanie trzech tajemniczych zagadek o różnym stopniu trudności.  Zagadkami zaciekawiło się wielu uczniów, zwłaszcza z klas 4-6. Każdy uczestnik zabawy mógł poczęstować się słodyczami.

Po długim weekendzie zostaną wyłonione osoby, którym udało się poprawnie rozwiązać trzy nietypowe łamigłówki.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!