Dziewczyny z klas 2-ich na zawodach sportowych w SP35

W piątek 17 listopada 2023 r. uczennice z naszych klas 2-ich, które uczestniczą w prowadzonym przez Polski Związek Koszykówki programie SMOK, udały się do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 35 na os. Łokietka, na zawody sportowe.

Podczas tych zawodów nasze młode koszykarki mogły sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z uczennicami z SP35. W pierwszej części naszej wspólnej zabawy rywalizacja odbywała się w formie różnego rodzaju wyścigów, które miały sprawdzić zdolności motoryczne oraz techniczne dziewczyn. Później zagraliśmy między sobą pełnoprawny mecz koszykówki.

Wyjście na wspólne zawody było bardzo udane, nie tylko dziewczyny sprawdziły swoje umiejętności w rywalizacji z innymi uczennicami, ale również uczyły się zasad rywalizacji w duchu fair-play i miały przy tym mnóstwo zabawy oraz uśmiechu na twarzy. Już nie możemy się doczekać kolejnych tego typu zawodów!