Koszykarki Enea AZS Politechnika Poznań w naszej szkole!

Piątkowe popołudnie 24 listopada 2023 r. było wyjątkowym w naszej szkole. Tego dnia z wizytą do naszej placówki przybyły koszykarki występującej w Orlen Basket Lidze Kobiet Enei AZS Politechniki Poznań!

W progach naszej szkoły gościliśmy cztery zawodniczki – panią kapitan poznańskiej drużyny oraz reprezentantkę Polski, Agnieszkę Skobel, Zuzannę Puc oraz dwie zagraniczne zawodniczki grające w AZS Politechnice, Mikaylę Vaughn i Mailis Pokk. Koszykarki ekstraklasowej drużyny poprowadziły trening, w którym wzięły udział wszystkie dzieci trenujące koszykówkę w naszej szkole – poczynając od najmłodszych dziewczyn z klas od 1 do 5, które uczestniczą w PZKosz-owym programie SMOK, aż po uczennice klasy 8-ej.

Po treningu przyszedł czas na rozmowę z koszykarkami, zebranie od nich autografów oraz zrobienie sobie zdjęć z naszymi gośćmi. Uczennice naszej szkoły były bardzo zadowolone ze wspólnego czasu spędzonego z koszykarkami z ekstraklasy i najmłodsze dzieci specjalnie dla nich przygotowały laurki i drobny upominek w podziękowaniu za to, że nas odwiedziły tego popołudnia.

Bardzo dziękujemy za wizytę, mamy nadzieję, że jeszcze nas kiedyś odwiedzicie, bo nasze dziewczyny na pewno będą na kolejnym meczu Orlen Basket Ligi Kobiet i będą Was wspierać gorącym dopingiem!