BohaterON w naszej szkole

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w akcji BohaterON. BohaterON - włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Wzorem poprzednich lat uczniowie naszej szkoły, wykazując się sporym patriotyzmem, wysłali indywidualne kartki z podziękowaniami dla Powstańców Warszawskich, klasy ósme wzięli udział w lekcjach historii poświęconych Powstaniu Warszawskiemu oraz nagrali film z podziękowaniami.