Teatr cieni klasy 1b

Pierwszego dnia grudnia wystawiliśmy w naszej klasie, pierwszy teatr cieni, pt.: Wesoła chatynka, czyli o gościnnej Myszce Skrobiszce". Część z nas wcieliła się w rolę zwierzątek, część była tancerzami. Choć mocno się stresowaliśmy, przedstawienie się powiodło. Zaproszeni goście — panie dyrektor, rodzice, pani pedagog oraz uczniowie klas 1a i 1c, a także 2a wraz z wychowawcami bawili się bardzo dobrze. Czego efektem było podziękowanie w formie słodkości. Wszyscy poczuliśmy się przez tę krótką chwilę jak w prawdziwym teatrze: był piękny teatr, zasłonięte okna, minimalistyczna dekoracja i aktorzy ubrani na czarno. Towarzyszył Nam Pan Hirek, który grał na gitarze. Wesoło i głośno śpiewaliśmy, tańczyliśmy i słuchaliśmy Baby Bajary, która przyjechała do SP34 z daleka, o czym świadczył jej akcent. Mała Myszka nauczyła nas, że warto otaczać się przyjaciółmi a prawdziwa, szczera przyjaźń to najpiękniejsze, czego człowiek może w życiu doświadczyć. To na pewno nie ostatni teatr, do którego udało nam się przenieść wspólnie z naszymi przyjaciółmi ze szkoły.