Dziewczyny z klasy 1-ej i 2-ej na zawodach sportowych w SP35

Za naszymi najmłodszymi dziewczynkami trenującymi koszykówkę w ramach programu SMOK bardzo intensywny początek nowego roku kalendarzowego. Nasze młode koszykarki z klasy 1-ej w poniedziałek 15 stycznia 2024 r. wspólnie z trenerką Katarzyną Buszewicz udały się na zawody sportowe do pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 35. Na takie same zawody tydzień później, tj. 22 stycznia 2024 r. również do SP35, udały się uczennice trenujące koszykówkę z klas 2-ich.

Podczas tych zawodów nasze młode koszykarki ponownie miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z uczennicami z SP35. W pierwszej części zorganizowana została rywalizacja w formie wyścigów rzędów, która miała sprawdzić zdolności motoryczne oraz techniczne dziewczyn. W drugiej części nie brakowało wspólnych zabaw sprawdzających nasze umiejętności współpracy w zespole oraz oczywiście odbył się krótki mecz koszykówki.

Wyjście na wspólne zawody było bardzo udane, była to doskonała okazja do dalszej integracji naszych młodych koszykarek, sprawdzenia zdobytych już umiejętności w rywalizacji, ale również nauki zasad rywalizacji w duchu fair-play. Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu zawody!