Spotkanie autorskie z p. Mateuszem Kasprzykiem

W środę 7 lutego 2024 roku odbyło się w naszej szkole, dla uczniów klasy 4b, 4c, 5b, 6a spotkanie autorskie z panem Mateuszem Kasprzykiem, naszym absolwentem, autorem książek dla dzieci. Jego książka pt.: „Magią i odwagą” otrzymała nagrodę XXI edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

Książka opowiada o złotowłosym Oskarze, synu smoczego pilota, mieszkającym na dworze króla Andrzeja, gdzie beztrosko spędza dzieciństwo z córką ....

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się nie tylko o tym jak napisać książkę, ale przede wszystkim, że warto realizować i „odkopywać” swoje marzenia i pasje.  Nigdy  na to nie jest za późno! – zapewniał nas pan Mateusz Kasprzyk opowiadając o swoim dziecięcym marzeniu napisania książki.

Dziękujemy panu Mateuszowi Kasprzykowi i czekamy na kolejne spotkanie!

Iwona Małłek

Paulina Celka