Start I etapu 6 maja - zapisz się już dziś!

Gigathon to wyjątkowa możliwość na wzięcie udziału w największym konkursie programistycznym dla dzieci i młodzieży w Polsce. Podczas zmagań uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną oraz wykorzystać umiejętności programistyczne w praktyce.

Jak wygląda Gigathon?

Gigathon składa się z trzech etapów online, prowadzących do spektakularnego finału w Warszawie.

Pierwszy etap trwa od 6 do 26 maja. To czas, kiedy młodzi pasjonaci programowania mogą rozwiązywać udostępniony quiz.

Kolejne etapy odbędą się jesienią. W drugim etapie na uczestników czekają nowe pytania. Osoby, które wykażą się największą wiedzą, zakwalifikowane zostaną do 3 etapu o charakterze projektowym.

Na stu najlepszych uczestników czeka starcie finałowe, które odbędzie się w samym sercu Warszawy. To tam uczestnicy zmierzą się ze sobą i pracując nad indywidualnymi projektami zawalczą o wyjątkowe nagrody.

Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat.

Więcej informacji na stronie konkursu: https://www.gigathon.pl/#get-ready

Regulamin konkursu do pobrania poniżej.