SMOKI z klas 1-ych i 2-ich grały mecz mini-koszykówki

W dniu 25 kwietnia 2024 roku, prawie miesiąc po naszym ostatnim turnieju z okazji Świąt Wielkanocnych, w naszej Szkole Podstawowej nr 34 w Poznaniu zorganizowaliśmy kolejne zawody sportowe dla naszych uczennic trenujących koszykówkę w ramach programu SMOKi.

W zawodach wzięły udział uczennice z klas 1-ych oraz 2-ich, które miały okazję rywalizować z koleżankami z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 65. Ostatnim razem mecz mini-koszykówki tak nam przypadł do gustu, że ponownie głównym punktem naszej imprezy był właśnie mecz. Dzięki temu, zdobywamy nowe umiejętności oraz uczymy się, jak w praktyce wykorzystywać już poznane elementy koszykówki. Dodatkową atrakcją tym razem była możliwość sprawdzenia się w rywalizacji z dziewczynami z innej szkoły, z którą jeszcze nasze dziewczyny nie miały okazji rywalizować do tej pory.

Zawody, jak zawsze, odbywały się w duchu zdrowej rywalizacji w myśl zasad fair-play, nie brakowało okazji do zabawy i uśmiechu, który jest bardzo ważny na tym etapie przygody z koszykówką. Bardzo dziękujemy dziewczynom ze Szkoły Podstawowej nr 65, za to że zgodziły się wziąć udział w naszych zawodach i już nie możemy doczekać się kolejnych!