PASOWANIE PIERWSZAKÓW NA CZYTELNIKÓW NASZEJ BIBLIOTEKI

Z radością informujemy, iż w naszej szkolnej bibliotece mamy nowych CZYTELNIKÓW! Dnia 12 października 2018 roku odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Na początek dzieci zwiedziły wypożyczalnię i podziwiały, jak wiele książek kryje ona w swoich zakamarkach.  Później obejrzały scenkę, z której dowiedziały się, co trzeba zrobić, aby wypożyczyć wybraną przez siebie książkę. W czytelni wszystkich małych gości przywitał miś Tomek. Tam nasze pierwszaki bawiły się w zgadywanki, oglądały prezentację z ciekawymi zdjęciami oraz ozdabiały zakładki do książek. Na zakończenie tego miłego spotkania nastąpił najważniejszy moment. Przy pomocy złotego pióra uczniowie zostali pasowani na czytelników i otrzymali pamiątkowe dyplomy. W czasie uroczystości dało się usłyszeć słowa dzieci „fajny dzisiaj dzień”.