Wielki Finał - Enea Mini Cup 2018

Za nami kolejny sezon Enea Ligi Mini Piłki Siatkowej. W wielkim finale o nagrodę główną - Camp Siatkarski Kołobrzeg 2018 rywalizowało 60 zespołów w kategoriach siatkarskich "dwójek", "trójek" i "czwórek" dziewcząt i chłopców. Zmagania w poznańskiej Arenie trwały cały dzień i przyspożyły wiele emocji zarówno grającym jak i dopingującym. Na uczestników finału obok zmagań sportowych czekało wiele atrakcji : dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy czy pokazy gimnastyki artystycznej w wykonaniu zawodniczek naszego klubu oraz pokaz żonglerki piłkami w wykonaniu Mieszka Włodarczyka. Obok rywalizacji pod siatką trwała walka o nagrodę główną dla najlepiej dopingującej szkoły. Tutaj swoją determinacją i nieustępliwością zwyciężyła SP 88, która otrzyma voucher na zakup sprzętu sportowego. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali medale i cenne nagrody przygotowane przez sponsora tytularnego poznańską Firmę ENEA a już 12 czerwca spotkają się w Kołobrzegu w hali Millenium gdzie spędzą ciekawie czas trenując i bawiąc się z profesjonalnymi trenerami siatkówki. Pozostali uczestnicy otrzymali okolicznościowe koszulki i już dzisiaj myślą o rywalizacji w przyszłym sezonie.

CHŁOPCY

"dwójki"