ZWOLNIENI Z TEORII

We wtorek 10 lutego bibliotekę odwiedziły uczennice klasy drugiej XXXVIII Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego
im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu: Zuzia, Ala i Hania. Dziewczyny  zgodnie ze swoimi zainteresowaniami realizują własne projekty społeczne i współpracują z platformą
zwolnienizteorii.pl.    Zaprezentowały uczniom klasy 7C i 8A zasady organizowania i wdrażania projektów społecznych umożliwiających rozwiązanie konkretnego problemu, jaki występuje w społeczeństwie. Przeprowadziły warsztaty, których celem było wymyślanie przez uczniów własnych rozwiązań podanego problemu społecznego.

Licealistki ciekawie poprowadziły zajęcia, zainteresowały swoimi działaniami młodszych kolegówi zachęciły ich do angażowania się w życie społeczne.