KONKURS „RAZEM DLA BEZPIECZNEJ SIECI” DLA UCZNIÓW KLAS III -V, KLAS VI– VIII

Pedagodzy i psycholog szkolny z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu ogłaszają konkurs pod hasłem  „Razem dla bezpiecznej sieci” dotyczący bezpiecznego korzystania z Internetu, telefonów komórkowych oraz możliwych zagrożeń płynących z Internetu, a także odpowiedzialności osób korzystających ze społecznościowych mediów, jak również innych aktywnych aplikacji i kanałów komunikacyjnych.

Przed przystąpieniem do konkursu możesz obejrzeć przygotowaną przez nas prezentację, którą zamieściłyśmy na stronie internetowej szkoły.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, wykonaj samodzielnie plakat w dowolnej technice plastycznej, wyłącznie w formacie A3. Do plakatu dodaj metryczkę zawierającą następujące informacje: imię, nazwisko, wiek autora pracy, klasę. Prace należy przesłać drogą mailową na adres: pedagog@zsp8poznan.pl do 5 marca 2021 r.

Konkurs dla uczniów klas III – V ma charakter szkolny i jest jednoetapowy.

Konkurs dla uczniów klas VI – VIII  jest dwuetapowy. Najpierw wyłonimy zwycięzców w etapie szkolnym, następnie dwie najlepsze prace prześlemy do     12 marca 2021 r. do drugiego etapu konkursu  - do Staży Miejskiej w Poznaniu. Wskazani przez nas autorzy dwóch prac muszą dostarczyć nam plakaty do szkoły. Dlatego po wysłaniu pracy drogą online zachowaj ją do ostatecznego ogłoszenia wyników konkursu.

Ogłoszenie wyników etapu szkolnego nastąpi do 12 marca 2021 roku, drugiego etapu do 25 marca 2021 roku.

Zwróćcie uwagę, że tegoroczny konkurs Straży Miejskiej reklamuje praca naszej absolwentki Martyny Hajnc, która została zwyciężczynią w poprzedniej edycji.

Zachęcamy do udziału. Na uczniów czekają ciekawe nagrody.

Pedagodzy i psycholog szkolny