Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Drodzy Uczniowie!

Dnia 1 września 2021 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny w trybie stacjonarnym. W związku z tym informujemy, że na ten dzień zaplanowaliśmy spotkania uczniów z wychowawcami w salach. Jeszcze w tym roku rezygnujemy z uroczystej inauguracji i ograniczymy się do przekazania niezbędnych informacji.

W dniu 1 września 2021 r. uczniowie kl. II-VIII przychodzą do szkoły wg poniższego harmonogramu w stroju galowym i maseczce. Uczniowie gromadzą się na placu, przed głównym wejściem do szkoły.  O wyznaczonej godzinie wychowawcy przechodzą z uczniami do sal. Na teren szkoły wchodzą tylko uczniowie. Wychowawcy przydzielają uczniom stałe miejsce w sali. Po zajęciu miejsc w ławkach uczniowie mogą zdjąć maseczkę. Na spotkanie rozpoczynające nowy rok uczniowie przynoszą własne przybory: długopis i notatnik.

Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązują procedury Covid 19 zgodne z wytycznymi MEiN, MZ  i GiS. Po wejściu do szkoły, w przestrzeni wspólnej obowiązuje noszenie maseczek oraz mycie rąk.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:

• godz. 9.00 – klasy II – III
  • godz. 10.00 – klasy IV – VI