Występ Nataszy Konarczyk w reprezentacji Wielkopolski na turnieju Dywizji A w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dziewcząt

W dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2019 r. w Człuchowie rozegrany został turniej Dywizji A Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dziewcząt w koszykówce. Reprezentacje biorące udział w turnieju miały już zapewniony udział w turnieju finałowym OOM, wszystkie zespoły jednak rywalizowały o jak najlepsze rozstawienie w turnieju finałowym.

Warto zaznaczyć, że w turnieju wystąpiła uczennica naszej szkoły, konkretnie klasy 8B – Natasza Konarczyk. Jest to bardzo duże wyróżnienie dla naszej uczennicy, której udało się zakwalifikować do meczowej 12 z grupy ponad 50 wyselekcjonowanych zawodniczek z całej Wielkopolski!

W 4 meczach rozegranych w ramach turnieju w Człuchowie Natasza średnio przebywała na parkiecie prawie 16 minut, notując w tym czasie 3,8 punktu, 3,3 zbiórki 1 asystę oraz 2,5 przechwytu.

Gratulujemy Nataszy udanego występu na turnieju i liczymy na to, że Natasza będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!