#Dzień bez plecaka 2022

Dzień bez plecaka (no backpack day) to dzień wybrany przez samorząd szkolny, w którym chętni uczniowie oraz nauczyciele przychodzą do szkoły bez toreb i plecaków. Nie jest to jednak jednoznaczne z zostawieniem w domu wszystkich niezbędnych w szkole rzeczy.

Zabawa polega na tym, aby korzystając ze swojej pomysłowości i sprytu czymś ten plecak zastąpić. W tym celu posłużyć może wszystko: walizka, skrzynka na narzędzia, chlebak, sklepowy wózek, a nawet legowisko dla zwierząt. Liczy się kreatywność i fantazja.

W ten sposób „trzydziestaczwarta” obchodzi Prima Aprilis!

Wybór najlepszego zamiennika plecaka okazał się bardzo trudny. Wszyscy uczniowie wykazali się kreatywnością i determinacją! Każdy, kto dzisiaj przyniósł zabawne pojemniki, poszewki, transporterki, skrzynki na narzędzia, wiadra, pokrowce na instrumenty muzyczne, deskorolki (nie sposób wymienić wszystkiego) są zwycięzcami!

Specjalne wyróżnienie od samorządu szkolnego otrzymali:

• Iga Pietras 8b - wózek
  • Stanisław Paetz  5b – urządzenie wszechstronne
  • Błaszczak Kornelia 7e, Wiktoria Bartecka 7e - „ Pranie mózgu”
  • Julia Karman  7f - Kuchenka dziecięca
  • Antoni Tomaszewski – 8d - Transporter dla kotka
  • Szymon Dudek – 6b
  • Wojciech Hyżorek 4a -  hełm

Bardzo dziękujemy wszystkim za prima aprilisową zabawę!