Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego

Godziny dostępności

Godziny dostępności – konsultacje dla uczniów/rodziców

Poniedziałek
Imię i nazwisko Sala Godzina
Paulina Celka gabinet wicedyrektora 7.30 - 8.30
Katarzyna Buszewicz  SG 7.30 - 8.30
Kostro Katarzyna 32d 8.30 - 9.30
Marcin Czajkowski 23c 15.05 - 16.05
Elżbieta Kałużna 35c 12.00 - 13.00
Meropi Tatarewicz 3c 12.45 - 13.15
Elżbieta Matuszak
58c
15.05 - 16.05
Wtorek
Imię i nazwisko Sala Godzina
Patrycja Dachtera 14c 7.00 - 8.00
Kinga Kwiatkowska 23d 7.00 - 8.00
Marzena Gęsicka 21d 7.10 - 8.10
Arkadiusz Kinal 66c 7.15 - 8.15
Patrycja Kowalczyk 24d 7.15 - 8.15
Iwona Małłek 37d
7.30 - 8.00
Katarzyna Kostro 32d 8.30 - 9.00
Anna Jedlińska - Tomczak 47c 14.20 - 15.20
Anita Rudna 46c 15.30 - 16.30
Marcin Kotowski SG 16.30 - 17.30
Środa
Imię i nazwisko Sala Godzina
Alicja Stefańska 38d 7.15 - 8.15
Magdalena Parker 22c 7.15 - 8.15
Laura Szałkowska 36d 8.00 - 9.00
Monika Jaruszewska SG 8.00 - 9.00
Aleksandra Wojdanowicz SG 8.00 - 9.00
Danuta Jagiełło 63c 14.00 - 15.00
Wiesława Grzegorzewicz biblioteka 14.00 - 15.00
Karolina Piszczek biblioteka 14.00 - 15.00
Sylwia Czubaj-Kuźmin 44c 14.00 - 15.00
Michał Woźniak 55c 14.00 - 15.00
K. Polonis-Borodynko 55c 15.10 - 16.10
Paweł Bartecki 28d 15.05 - 16.05
Daria Aleksander 24d 14.00 - 15.00
Zofia Baniewska gabinet dyrektora 14.00 - 15.00
Iwona Supińska 64c 15.15 - 16.15
Bożena Janaszak  26c  15.15 - 16.15
Dariusz Kołodziejczyk 45c 15.15 - 16.15
Iwona Witkoś 46c  15.30 - 16.30 
Anna Borowiak 39d 16.00 - 17.00
Edyta Jadczak 5AD 16.00 - 17.00
Magdalena Kowal 37c  16.00 - 17.00 
Julia Hybiak 21c 16.00 - 17.00
Łukasz Panek 7c 16.05 - 17.05
Łukasz Piechna SG 16.45 - 17.45
Czwartek
Imię i nazwisko Sala Godzina
Elżbieta Krzysztofiak 22d 7.15 - 8.15
Patrycja Czewiuk 44c
7.20 - 8.20
Paulina Florek pokój nauczycielski 8.05 - 9.05
Iwona Połczyńska - Rolek 12c 8.05 - 9.05
Paulina Florek pokój nauczycielski 8.05 - 9.05
Meropi Tatarewicz 3c 12.45 - 13.15
Magdalena Pawlak 11c 13.00 - 14.00
Iwona Małłek 37d 13.00 - 13.30
Eliza Kryczka 13c 14.30 - 15.30
K.Babińska-Kurzajczyk 27c 15.05 - 16.05
Aleksandra Kaczmarek 41c 15.05 - 15.35
Piątek
Imię i nazwisko Sala Godzina
Małgorzata Rychlik 64c 7.15 - 8.15
Karolina Górniak 44c 13.55 - 14.55
Bartosz Chabowski SG 15.30 - 16.30
Marcin Jopek SG 16.45 - 17.45

 

Godziny dostępności – nauczyciele świetlicy

 

świetlica klas I
Małgorzata Golczyk - Wala - wtorek 16.00 - 17.00
Magdalena Kowal- środa 16.00 - 17.00

świetlica klas II
Róża Kałczyńska - środa 16.00 - 17.00
Alicja Gawrońska - środa 16.30 - 17.30

świetlica klas III
Adela Panek - poniedziałek 10.30 - 11.30
Magdalena Maćkowiak - środa 16.00 - 17.00

Dawid Dziobek - środa 8.30 - 9.30