Rozstrzygnięcie konkursu Wzorowy Świetliczak w klasach I

Podsumowując rok szkolny 2021/22 w świetlicy klas pierwszych został rozstrzygnięty konkurs na Wzorowego Świetliczaka, w którym zostali wyróżnieni najlepsi uczniowie korzystający z zajęć świetlicowych.

W nagrodę otrzymali oni drobny upominek:

• w klasie IA: Ryszard Dolata, Liliana Jarczak, Jakub Kania, Klara Rebelka.
  • w klasie IB: Lena Hryniewicka, Agata Lipska, Jakub Rokicki, Antoni Szychowiak, Hania Wawrzyniak.
  • w klasie IC: Hania Kosicka, Hania Myszka, Mariia Vitska, Klara Wudarska.

Wszystkie obecne dzieci zostały poczęstowane pysznymi lodami oraz papierowymi lodami z origami, w których ukryty został adres naszej szkoły. Zachęcamy wszystkie dzieci do przysyłania pocztówek z wakacji do naszej świetlicy. We wrześniu zrobimy ozdobną gazetkę z mapą wakacyjnych podróży.

Wszystkim dzieciom gratulujemy ukończenia pierwszego roku nauki oraz bezpieczniej i koleżeńskiej zabawy w świetlicy. Życzymy cudownego zasłużonego, bezpiecznego wypoczynku. Czekamy na Was we wrześniu!

Nauczyciele świetlicy