Lekcja historii z materiałami w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (#Laboratoria Przyszłości)

W dniu 6 grudnia uczniowie klasy 4C mieli okazję wziąć udział w lekcji historii, na której korzystali z publikacji „Historia Polski. Graficzne karty pracy dla klas 4-5”. Ta publikacja autorstwa Małgorzaty Nowackiej i Małgorzaty Torzewskiej, wydana przez wydawnictwo WIR, jest jedną z nowych pozycji w naszej szkolnej bibliotece. Razem z nią w naszej bibliotece pojawiły się inne książki i materiały dostępne zarówno dla naszych uczniów, jak i  nauczycieli, a wszystkie zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dzięki nim nasi uczniowie mogą w kreatywny i ciekawy sposób zdobywać nową wiedzę podczas szkolnych lekcji, ale również rozwijać swoje zainteresowania w naszej szkolnej czytelni. Na tej lekcji historii uczniowie klasy 4C mieli okazję popracować z graficznymi kartami pracy, poznając historię naszego kraju, a konkretnie historię Polski w czasach Bolesława Chrobrego oraz historię związaną ze zjazdem gnieźnieńskim, który miał miejsce za jego panowania.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z nową ofertą dostępną w szkolnej bibliotece!

Lekcja historii w klasie 4C została udokumentowana za pomocą szkolnego aparatu fotograficznego zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.