Zdrowy lunchbox

W ramach promowania zdrowego stylu życia wśród uczniów naszej szkoły zorganizowaliśmy spotkanie z Jakubem Hayer FIT DIETETYK o "ZDROWYM ŻYWIENIU DZIECI I MŁODZIEŻY"

Klasy I wzięły udział w warsztatach i prelekcji, na których m.in. sprawdziliśmy zawartość cukru w popularnych słodyczach i omówiliśmy najszczęstsze błędy, które są popełniane wśród młodzieży.

Pan Jakub przekonał uczniów, że już od najmłodszych lat warto zwracać uwagę na to, co się je, jak łączyć zdrową żywność i jak urozmaicać codzienną dietę, aby mózg na zajęciach lekcyjnych pracował na najwyższych obrotach.

Dzieci na koniec warsztatów otrzymały darmowego e-booka, w którym były zawarte informacje o tym jak skomponować zdrowe LUNCH BOXY do szkoły.

Bardzo dziękujemy za przekazane informacje i liczymy na częstsze wizyty w naszej szkole.