„Jak wyjść w życiu poza schemat?” – warsztaty

W dniu 9 kwietnia 2024 roku odbyły się warsztaty pod tytułem „Jak wyjść w życiu poza schemat?”, które były częścią Olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Spotkanie poprowadziły uczennice II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu: Oliwia Hałuszko i Marta Łopka, które są  autorkami projektu „Poza schemat”. Wzięli w nich udział uczniowie z klas VII a, VII b oraz VIII b.

Podczas warsztatów Oliwia i Marta z ogromnym zaangażowaniem zachęcały uczestników do realizacji własnych marzeń, pasji oraz angażowania się w życie szkoły. Przekonały nas, że warto być kreatywnym i aktywnym! Dzięki temu każdy z nas będzie mógł stawać się szczęśliwszym i bardziej wartościowym człowiekiem, który wie, czego chce i jest otwarty na innych.

Dziękujemy za inspirujące spotkanie!

Paulina Celka