Dowody - Gotowi - Start!

KONKURS!

W ramach tegorocznej kampanii zachęcającej do rozliczania podatków w Poznaniu Miasto zaprasza wszystkie szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie Dowody - Gotowi - Start!. Trzy najlepsze klasy lub grupy szkolne wygrają wycieczkę do poznańskiego Aquaparku - do zgarnięcia są 3 pakiety grupowych wejściówek, czyli blisko 100 biletów dla uczennic i uczniów poznańskich szkół podstawowych. Zwycięzcy - poza dniem w Termach Maltańskich - będą mogli również odwiedzić urząd miasta.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? ZASADY SĄ PROSTE.

Rodzice lub opiekunowie dzieci, którzy rozliczają podatki w Poznaniu, mogą od 10 do 30 kwietnia odbierać OK Dowody - czyli kupony konkursowe. Można je pobrać online poprzez aplikację mobilną OK Poznań, ze strony internetowej https://liblink.pl/Y8AftAtY9f albo odebrać osobiście w punkcie obsługi (ul. Głogowska 16).

Szkoły, które chcą wziąć udział w rywalizacji, powinny do 8 maja szkoła wysłać zgłoszenie z dołączonymi OK Dowodami (można to zrobić online lub dostarczyć osobiście do Kancelarii Urzędu Miasta Poznania). Zwyciężą trzy placówki, które uzbierają najwięcej kuponów.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 13 maja. Informacja zostanie opublikowana na stronie okpoznan.pl a także przesłana do zwycięskich szkół. Nagrodę - wycieczkę do Term Maltańskich - można zrealizować w okresie od 15 maja do 15 czerwca 2024 r.

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Rodzice lub opiekunowie dzieci, którzy rozliczają podatki w Poznaniu mogą od 10 do 30 kwietnia odbierać OK Dowody (kupony konkursowe).
2. OK Dowody można pobrać poprzez aplikację mobilną lub ze strony okpoznan.pl albo odebrać osobiście w Punkcie Obsługi Programu OK Poznań (ul. Głogowska 16).
3. Do 8 maja szkoła biorąca udział w konkursie wysyła drogą elektroniczną lub dostarcza do Kancelarii Urzędu Miasta Poznania zgłoszenie z dołączonymi OK Dowodami.
4. Wygrywają 3 szkoły z największą liczbą OK Dowodów.
5. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 13 maja. Informacja zostanie opublikowana na stronie okpoznan.pl a także przesłana do zwycięskich szkół.
6. Nagrodę - wycieczkę do Term Maltańskich można zrealizować w okresie od 15 maja do 15 czerwca 2024 r.
7. Termin wizyty zwycięskiej klasy lub grupy szkolnej w Urzędzie Miasta Poznania zostanie ustalony indywidualnie. Podczas wizyty nastąpi wręczenie dyplomów i pamiątkowej tabliczki.
8. Regulamin konkursowy oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie www.okpoznan.pl lub w Punkcie Obsługi Programu OK Poznań przy ul. Głogowskiej 16 w Poznaniu.

KUPONY KONKURSOWE OK DOWODY PRZEKAZUJEMY DO SZKOŁY.

Organizatorem konkursu jest Miasto Poznań
Odbierz swój benefit: Zbieramy dowody, że jesteśmy OK i rozliczamy podatki w Poznaniu
Sponsorami nagród w konkursie są Termy Maltańskie sp. z.o.o. oraz Miasto Poznań

Dodatkowe pytania dotyczące konkursu można kierować na adres: okpoznan@um.poznan.pl