Konkurs geograficzny pod tytułem: „Barwy Ziemi”

W dniu 5 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs geograficzny pod tytułem: „Barwy Ziemi”. Był on zorganizowany w ramach obchodów Roku Polskiej Geografii oraz 100 – lecia utworzenia Polskiego Towarzystwa Geograficznego, a jego organizatorem  był poznański oddział tego towarzystwa. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Instytucie Geografii i Geologii UAM. Na początku wysłuchaliśmy bardzo ciekawego wykładu pod tytułem : „Przystanek Alaska – przyroda i życie na końcu świata”. Po nim nastąpiło przedstawienie zwycięzców w konkursie. Miło nam, że spośród ponad 400 prac, dwie prace naszych uczennic zostały nagrodzone! Serdecznie gratulujemy:

III miejsca  JAGODZIE OLACHOWSKIEJ z klasy 7c

wyróżnienia  OLIWII HAŁUSZKO z klasy 5e.

Dziewczynom życzymy tak jak organizatorzy konkursu, by dalej podążały ścieżką inspiracji i wyobraźni i osiągały sukcesy.

Danuta Jagiełło