RAZEM PRZECIWKO PRZEMOCY

Razem Przeciwko  Przemocy to projekt profilaktyczny realizowany  wspólnie przez Komendę Miejską Policji w Poznaniu i pedagogów szkolnych. Projekt ten adresowany jest dla uczniów klas IV i V. Ma on na celu przede wszystkim zwrócenie uwagi na zjawisko przemocy wobec dzieci oraz wyrażenie jasnego sprzeciwu przeciwko zachowaniom przemocowym wobec najmłodszych , a także przemocy rówieśniczej. W naszej szkole 19 listopada Pani Magda Kołodziej z Komisariatu Policji Poznań Północ przeprowadziła zajęcia, na których omówiła formy przemocy, jej skutki oraz możliwości uzyskania pomocy.W ramach projektu uczniowie wykonali również prace plastyczne. Najciekawsze plakaty zostały nagrodzone drobnymi upominkami.