Powitanie wiosny

Na pierwszy dzień wiosny zuchy przygotowały wiosenne upominki. Postanowiły je wręczyć tym osobom w naszej szkole, które lubią  leśne skarby. Chłopcy robili głównie łódeczki, a większość dziewczynek kolorowe notesiki. Wszystko było z ekologicznych materiałów: kora sosnowa, drewniane klamerki i barwne karteczki. Rano, 21 marca, o 8.10 pod harcówką, czekała cała gromada Zuchów Niepokonanych, żeby sprawić radość całej szkolnej społeczności. Dzieci wręczyły upominki pani dyrektor, pani sekretarce i gościom z kuratorium, paniom pielęgniarkom,  paniom wychowawczyniom z: IA, IB, IIA, IIB, IIC, IIIA, IIIC, paniom księgowym, pani przyrodniczce i pani  bibliotekarce. I paniom nauczycielkom mającym dyżury podczas przerwy  na korytarzu, panie wychowawczynie świetlicy oraz pani w stołówce i pani z obsługi.

Wszystkich ofiarodawcom bardzo podobały się nasze cudeńka. Były mile zaskoczone naszą wizytą.