MARZYCIELSKA POCZTA - listy do dzieci

MARZYCIELSKA POCZTA to akcja polegająca na wysyłaniu kartek do chorych dzieci.

W naszej bibliotece dziewczynki oraz chłopcy z klas 5D, 7D, 7C, 8C i innych uczestniczyli w warsztatach tworzenia oraz pisania kartek dla chorych dzieci z całej Polski.

OTO FRAGMENTY LISTÓW UCZENNIC KLASY PIĄTEJ:

"Piszę do Ciebie z Poznania i mam wielką nadzieję, że dobrze się czujesz. Spędzaj jak najlepiej każdą chwilę w Twoim życiu. Własnoręcznie robiłam tą kartkę, specjalnie dla  Ciebie. Opowiem Ci o sobie. Uwielbiam rysować i śpiewać. Mogę wydawać Ci się obca, ale wiedz, że jestem z Tobą."

"Mega się cieszę, że piszę ten list właśnie do Ciebie, w kopercie znajdziesz niespodzianki. (...) Jeżeli spodoba Ci się mój list, możesz napisać do mnie na MESSENGERZE, zrobi Ci się miło..(...). Uwielbiam grać w koszykówkę i tańczyć. Jeżeli wyzdrowiejesz, zagrasz ze mną?.(...) Chciałabym się z Tobą spotkać..."

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia efektów pracy uczniów.