Wyniki konkursu „Patriotyczny maj” dla uczniów klas 4-8

Drodzy uczniowie,

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w organizowanym przez nas konkursie dotyczącym świąt obchodzonych 2 i 3 maja „Patriotyczny maj”. Była to okazja nie tylko do wspólnej zabawy, ale również do zdobycia nowej wiedzy i sprawdzenia już posiadanych przez Was wiadomości.

Zwycięzcą konkursu został Jakub Chabraszewski z klasy 6B.

Drugie miejsce zajęli Przemysław Piątkowski z klasy 4B, Marcin Padusiński z klasy 5A oraz Michał Padusiński z klasy 6B.

Trzecie miejsce zajął Ksawery Walkiewicz z klasy 7B.

Dodatkowo wyróżnienie otrzymała Zuzanna Zawała z klasy 6C za udział w naszym konkursie, która nie tylko wzięła udział w przygotowanym przez nas sprawdzeniu wiedzy, ale dodatkowo przygotowała własną prezentację dotyczącą świąt obchodzonych 2 i 3 maja.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Zuzanny Zawały: Patriotyczna Polska.